Často kladené dotazy k veřejným kurzům


Zpět na nabídku kurzů

Otázka: Na kurz půjdu, ale raději počkám s přihláškou na týden před školením, protože mi stejně jako konkurence dáte “last minute” slevu ne?

Hry s nějakou uměle nadsazenou cenou, která je potom těsně před kurzem snižována a nabízena v rámci “Last minute” nabídky, nehrajeme. Přijde mi nespravedlivé a nesmyslné, aby každý účastník platil jinou částku v závislosti na dni přihlášení. Všichni dosavadní účastníci mohou potvrdit, že zaplatili cenu, která je uvedena u kurzu, a je jedno, zda se přihlásili 3 měsíce, nebo 3 dny před kurzem.

Otázka: Na kurzu bychom rádi diskutovali záležitosti, které se týkají našeho projektu, je to možné? Je možné s vámi probrat podrobně i vývojářské specialitky, které se týkají C#, C++,Windows Forms, Silverlightu, Windows Mobile…

Odpověď: Na veřejném kurzu můžeme diskutovat o tématech, která zajímají všechny účastníky. Specifické dotazy, které se týkají vašich projektů, je nejlepší probrat se mnou po 16. hodině, kdy skončí oficiální část kurzu, ale já jsem vám k dispozici pro další dotazy od 16:00 až do umdlení mého či vašeho. Jestliže chcete 3 dny věnovat jen svému projektu, zvažte, prosím, inhouse variantu kurzu, kde si můžete témata určit sami. Pro podrobné informace o podmínkách inhouse kurzů napište prosím Petře Steinové, která vám velmi ráda obratem pošle nabídku.

Otázka: Je na kurzu nějaké občerstvení?

Odpověď: V ceně kurzu je oběd v restauraci a také je na kurzu připraveno neomezené množství teplých a studených nápojů. Od roku 2011 nám společnost Tutor na kurz dodává další pohoštění (koláčky, chlebíčky), aby nikdo z účastníků nemusel shánět snídani.;) V restauraci, kam chodíme na oběd, bylo vždy v denním menu alespoň jedno vegetariánské jídlo.

Otázka: Dostanu se během kurzu na internet ze svého notebooku?

Odpověď: Ano, s poskytovatelem školících prostor je domluveno, že všichni účastníci se mohou připojit přes wifi a že v místnosti musí být pro všechny účastníky zásuvky pro nabíjení notebooku.